31-05-2014, Saat: 01:03 PM,
geyikoyun

Forum Kurucusu

Çevrimdışı


*******


Üye No : 3
Katılım Tarihi : Nov 2013
Nereden : Edirne
Mesaj Sayısı : 269
Konu Sayısı :
Rep Puanı : 0#1
Kurallarımız
K u r a l l a r


Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) anayasa, kanunlarına ve yönetmeliklerine aykırı hiçbir paylaşım yapamazsınız.

Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız.

Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz , boyut, kalınlık, ifade gibi efektler kullanamazsınız. Mesajın veya başlığın tamamını büyük harflerle yazamazsınız.

Aynı mesajı bir defadan fazla gönderemezsiniz. Üst üste birbiriyle ilişkili birkaç mesaj gönderemezsiniz, ikinci gönderim yaptığınız her durumdaki mesaj silinir. Mesajınıza ekleme yapmak için "düzenle" butonunu kullanmalısınız.

Aynı konuyu, aynı veya farklı başlıklar altında birden fazla kez açamazsınız, içerik olaran aynı olan konular geri dönüşüm kutusuna taşınır.

Telif haklarıyla korunan müzik ve filmlerin yasa dışı kopyalarını (MP3, DivX vs.) paylaşamazsınız. Bu tür isteklerle ilgili başlıklar silinecektir.

Web Site Tanıtımları bölümü hariç forumda ve imzanızda web sitenizin reklamını yapamazsınız.

Forumlarda belirlenmiş kategorilere uygun olmayan bir konu açamazsınız.

Özel mesaj yoluyla hiçbir üyemizi rahatsız edecek mesajlar gönderemezsiniz. Gerek görüldüğünde özel mesaj göndermeniz yasaklanabilir.

İmzanızda kaba sözler, hakaret, ayrımcılık, cinsellik, ticaret, politika ve din içerikli mesajlar bulunamaz. Uygunsuz imzalar silinecektir


••• Forum Club Yönetimi •••
Oyun geyikoyunda oynanır.
Reputation


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi